نتایج جستجو برای عبارت :

پولدار بودن یا نبودن

اگه یچیزی رو بفهمی تقریبا تو هر ابعادی میشه پیاده اش کرد
یعنی اصلا مهم نیست پولدار باشی یا فقیر
تیپی که میزنی به سلیقه ات و طرز تفکرت ربط داره
اگه تناسب اندام برات مهمه
میتونی دوتا دمبل بخری
میتونی غذات رو منظم کنی
و براتی یه هیکل مناسب توی خونه برای خودت بسازی
و هیچ ربطی به پول داشتن یا نداشتن نداره
اگه میخوای اخلاق خوبی داشته باشی
سعی کن روی مزخرف بودنات کار کنی و اونا رو بذاری کنار
و اینم هیچ ربطی به پولدار بودن یا نبودنت نداره
شاید لذت برد
هیچوقت هیچ چیز رابی جواب نگذارجواب نگاه مهربان رابالبخندجواب دورنگی راباخلوصجواب مسئولیت راباوجدانجواب خشم راباصبوریجواب گناه رابا بخشش...

افکار منفی مثل  حسادت، نفرت و خشم نسبت به دیگرانمثل این است که زهر بخوریم اما امیدوار باشیم دیگران بمیرند...

پولدار بودن یا نبودن،ازدواج کردن یا نکردن،درس خوندن یا نخوندن، 
خوشگل بودن یا نبودن، مساله این نیست،مساله خوشحال زندگی کردنه! لذت بردن!
گاهی زندگی، مجال نمی دهد. گاهی محال است که مجال زندگی نمی دهد.   اگر از نقطه ای که تفاوت ظاهری مجال و محال است، بگذریم به دو راهی افکار می رسیم".  بودن" وقتی میسّر است  که باید و نباید رنگ ببازد و هرچه می ماند، صرفاً و  صرفاً موجودیت، " بودن " در معنای حقیقی باشد.  در غیر اینصورت " بودن " و " نبودن " در یک کفه ی ترازو قرار می گیرد.  
اگر "بودن " منوط به "نبودن " است.  هر عقل سلیمی می داند که "نبودن " بهتر از"بودن " است.  اگر" بودن " منوط به " بودن " است.  حافظ می
دیکاپریو در فیلم گرگ وال استریت دیالوگ جالبی داشت که می‌گفت: «هیچ شرافتی تو فقیر بودن نیست. من هم پولدار بودم و هم فقیر اما همیشه پولدار بودن رو انتخاب می‌کنم.» به نظرم این دیالوگ، یکی از بهترین دیالوگ‌های فیلم بود اما برای شروع متنم انتخابش کردم چون با موضوع مقاله‌ای که در حال خواندنش هستید بی‌ارتباط نیست. بله می‌خواهم برایتان از وسیله بی‌چون و چرای خوشبختی در غرب وحشی Red Dead Redemption 2 بگویم: پول!
ادامه مطلب
چگونه پولدار شویم ؟ مطمئن هستم بار اول نیست که چگونه پولدار شویم را در گوگل جستجو کرده اید.
ولی این را می دانم که این آخرین جستجوی شماست!
چون این بار به سایت درستی وارد شدید که یک بار برای همیشه به پاسخ سوالتان می رسید.
دکتر کاویانی در دوره رایگان ثروتسازی و در یک هفته فرمولی عملی به شما می دهد که راه پولدار شدن را یاد بگیرید
ادامه مطلب
چگونه پولدار شویم ؟ مطمئن هستم بار اول نیست که چگونه پولدار شویم را در گوگل جستجو کرده اید.
چون این بار به سایت درستی وارد شدید که یک بار برای همیشه به پاسخ سوالتان می رسید.
دکتر کاویانی در دوره رایگان ثروتسازی و در یک هفته فرمولی عملی به شما می دهد که راه پولدار شدن را یاد بگیرید
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
بنظرم خیلی پولدار شدن فقط اولش سخته .
به شدت موافق با این جمله هستم که میگن " پول ، پول میاره "
فقط سرمایه اولیه به دست اوردن کمی سخته ..
وگرنه شما با سود کسب و کارت همزمان به کسب و کار دیگه راه بنداز !
یا کسب و کارتو زنجیره ای کن ..
کم کم میشی پولدار ..
یکم دیگه که بگذره  میشی خیلی پولدار !
دانلود کتاب پدر پولدار پدر بی پول
این کتاب نسخه کامل از کتاب پدر پولدار پدر بی پول می باشد.

دانلود فایل

دانلود کتاب پدر پولدار پدر بی پول ترجمه مامک بهادرزاده متن کامل کتاب پدر پولدار پدر بی پول پدر پولدار پدر بی پول ppt دانلود کامل کتاب پدر پولدار پدر فقیرpdf دانلود کامل کتاب پدر پولدار پدر فقیر pdf پدر پولدار پدر بی پول pdf رایگان بهترین ترجمه پدر پولدار پدر بی
کتاب پدر پولدار پدر بی پول
این کتاب یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین کتاب های موجود در اینترنت می باشد که برای شما عزیزان ترجمه شده است.

دانلود کتاب

دانلود رایگان کتاب پدر پولدار پدر بی پول | مجله موفقیت | مجله ... https://irsuccess.com › rich-dad-poor-dad Translate this page در این مطلب قصد داریم به معرفی و دانلود رایگان کتاب پدر پولدار پدر بی پول اثر رابرت کیوساکی بپردازیم. را
این کتاب یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین کتاب های موجود در اینترنت می باشد که برای شما عزیزان ترجمه شده است.

دانلود کتاب

Search Results Web results دانلود رایگان کتاب پدر پولدار پدر بی پول | مجله موفقیت | مجله ... https://irsuccess.com › rich-dad-poor-dad Translate this page rich dad poor dad. روند کتاب به صورت داستانی است. نویسنده در طول کتاب ، همانطور که اسم کتاب میتوان فهمید ، دوشخصیت ؛ پدر
معرفی کتاب پدر پولدار پدر بی پول
نام : کتاب پدر پولدار پدر بی پول
نویسنده : رابرت کیوساکی
معرفی کتاب پدر پولدار پدر بی پول : 
« این دو پدر هر دو در کار خود موفق بودند و  هر دو بسیار سخت کار می کردند و درآمد خوبی داشتند . ولی یکی از آن دو پدر در تمام عمر خویش دغدغه مالی داشت اما آن یکی پدر یکی از پولدار ترین مردان هاوایی شد ، یکی از آن ها بعد از فوتش
ادامه مطلب
 سلام دوستان اگه میخواهید که پولدار شوید با ما همراه باشید و با کمک راهنمایی های ما گام به گام به سوی پولدار شدن نزدیک شوید . وبلاگی را به شما معرفی میکنم که در انجا کاملا توضیح داده ام که چگونه با استفاده از استخاج بیت کوین پول دار شوید . به شرطی که با ما همراه باشید و دیگران را  نیز با ما اشنا کنید .  ادرس وبلاگ در قسمت پیوند ها وجود دارد و این هم لینک استخراج بیت کوینcryptobrowser.site/9876418
پول و اختیاراتی که یک فرد با داشتن آن می تواند کسب کند باعث شده است همه ما آرزو و دغدغه پولدار شدن داشته باشیم. رویای ثروتمند شدن مخصوص طبقه اجتماعی و اقتصادی خاصی نبوده و همه افراد به سبب جاذبه ای که پول برایشان دارد سعی می کنند که پول بیشتری بدست آورده و زندگی راحتتری داشته باشند.
ادامه مطلب
پول و اختیاراتی که یک فرد با داشتن آن می تواند کسب کند باعث شده است همه ما آرزو و دغدغه پولدار شدن داشته باشیم. رویای ثروتمند شدن مخصوص طبقه اجتماعی و اقتصادی خاصی نبوده و همه افراد به سبب جاذبه ای که پول برایشان دارد سعی می کنند که پول بیشتری بدست آورده و زندگی راحتتری داشته باشند.
ادامه مطلب
پولدار شدن بدون سرمایه آروزی همه ماست اما چقدر به واقعیت نزدیک است؟ ما روزانه مقالات زیادی مبنی تبلیغات مالی و سرمایه گذاری در اینترنت پیدا می کنیم که چگونه بدون سرمایه پولدار شویم را در زمان کوتاه به ما آموزش می دهند. این شرکت ها، طرح های متنوعی از سرمایه گذاری را در قالب نقدینگی ما با توجه به کسب درآمد بیشتر، از سود و سرمایه در زمان کوتاه، ارائه می دهند. اما آرزوی همه شاید این باشد که راه های ثروتمند شدن بدون سرمایه را بدانند و بتوانند ب

دانلود فایل

Search Results Web results دانلود رایگان کتاب پدر پولدار پدر بی پول | مجله موفقیت | مجله ... https://irsuccess.com › rich-dad-poor-dad Translate this page در این مطلب قصد داریم به معرفی و دانلود رایگان کتاب پدر پولدار پدر بی پول اثر رابرت کیوساکی بپردازیم. رابرت کیوساکی را به نحوی میتوان پدر علم هوش مالی ... کتاب

دانلود کتاب

دانلود کتاب پدر پولدار پدر بی پول - رابرت کیوساکی pdf و ...در این کتاب رابرت کیوساکی دربارهٔ روشهای زندگی افراد پولدار و افراد بی‌پول صحبت می‌کند. او از کودکی خود می‌نویسد دانلود کتاب پدر پولدار پدر بی پول.https://success98.ir/success98.ir › کتابخانه › کتاب صوتیکتاب صوتی پدر پولدار پدر بی پول - رابرت کیوساکی ...۲ خرداد ۱۳۹۸ - کتاب پدر پولدار پدر بی پول نوشته رابرت کیوساکی در لیست ۱۰ کتاب ... کتاب صوتی در
یادم باشه خیلی از کسایی که در برابرشون حس مدیون بودن و کم بودن داشتم و فک میکردم بهم دارن لطف میکنن اشتباه میکردم...
جز در موارد معدود در دنیا... در باقی موارد و روابط هیییچ گربه ای برای رضای خدا موش نمیگیره...
 به عبارت بهتر هیچ کس بدون نظر گرفتن منافع خودش کاری نمیکنه و خودش رو قربانی نمیکنه...
دیگه هیچ وقت عذاب نمی کشم از حس کم بودن و مورد عنایت بودن از استاد و دوست و بقیه....
جای دولا راست شدن و تشکر کردن باید حقمو بگیرم با خجالتی نبودن و شل و ول ن

دانلود کتاب

دانلود رایگان کتاب پدر پولدار پدر بی پول اثر رابرت کیوساکی ... https://drpupil.com › ... › عرضه محصولات فرهنگی Translate this page رابرت کیوساکی نویسنده کتاب پدر پولدار پدر بی پول است اگر قصد دارید نگرش شما نسبت به ثروت تغییر کند و ر
این داستان واقعی است
تا زمانی که بر اثر یک بیماری ناشناخته ریغ  رحمت را سر کشید با او  قهر بودم . از مردنش خوشحال نشدم ولی راحت  شدم چون آشتی کردن با او خط قرمز من شده بود علت قهر کردن هم چیز پیچیده ای نبود . در یک ملاقات کمک به فامیل محروم که مادرم و دخترم هم همراهش بودند به دختر ۷ ساله من هم یک چک پول داده بود . درست زمانی که از لحاظ مالی بسیار ضعیف بودم شبانه رفتیم درب منزلش و چک پولش را پس دادیم و یک فحش آبدار هم به او دادم و همان شب با او قهر کر

دانلود کتاب

دانلود رایگان کتاب صوتی پدر پولدار، پدر بی پول اثر رابرت ... https://papooli.ir › rich-dad-poor-dad-persian-audio-boo... Translate this page Jul 31, 2017 - دانلود رایگان کتاب صوتی پدر پولدار، پدر بی پول اثر رابرت کیوساکی و شارون لکتر با لینک مستقیم Rich Dad
عـݪـۍ:
پولدار ک باشی
حرف مفتت سنده
چاقم باشی باز خوشتیپی
کچل ک باشی شیکی
بی سوادم باشی باز باشعوری
لاشی بازیات میشه معرفت
پولدار که باشی
وقتی بیای تو یه مجلسی هرچقدم ازت بدشون بیاد
بازم واست تا ناف دولا میشن
خلاصه پول که داشته باشی خدام بت پا میده...
سلامتی ما بی پولا✌️
دریچه ای به مباحث این بخش:
۱)دونگرش ثروتمند شدن از دیدگاه قرآن.
۲) آیا ثروتمند شدن با قرآن امکان پذیر است?
۳)خواندن سوره هایی از قرآن برای پولدار شدن.
۴)ترفندهای کلیدی برای پولدار شدن.
توضیحات کامل در مورد این مباحث در کتاب زیبای (ثروت شو) بیان شده است.

به نام نامی الله
بودن‌هایم در میان کوهی از نبودن‌ها گم شد، ناپیدایی که سخت پیدا می‌شود.
به دنبال ارزش بودن راهی ناهموار را برای رسیدن شروع کردم، اما در آخر جایی
برایش نیافتم.
ناامید و نالایق، با سری افتاده از شرم حضور با کوله‌باری از غم‌های بیشتر شده
راه برگشت در پیش گرفتم، اما انگار در تقدیرم برگشت نقاشی نشده بود. جایی
را که آخر راه با چشم‌های خسته می‌پنداشتم،فریبی از جنس خطای قلبی‌ام بود
که اگر به عقب برمی‌گشتم خطایی بزرگ‌تر را به دو
#بودن_یا_نبودن
درهای شب را بستهحواسم را در  چادر شب پیچاندهاماچه بی قرارم باز امشب!دلم،دلم آکنده از هیاهودم به دم آکنده ام از حسی که می دانم و نمی دانم چیست!  امشب سرشار  از انبوه دلشوره های آشنا رقص هزاران سایه طنین آشنای یک صدا! چه کشنده است مرز بین بودن و نبودن ها!تنهایم اگردلم از چه بی قرار است امشب!
گاهی می ترسم از خودم!گاهی فرار می کنم از آنکه می دانم هست،و نیست اما دیگر در این روزها کنارم! گاهی دروغ می گویم که نیست آنکه رفته و رفته تا که
دانلود نسخه کامل کتاب پدر پولدار پدر فقیر pdf

توضیحات بیشتر+دانلود

خرید کتاب پدر پولدار پدر بی پول-بیشتر از یک نفر https://www.bishtarazyek.com › محصولات › کتاب Translate this page بیش از 35 میلیون نسخه از نسخه فیزیکی «پدر پولدار پدر بی پول» در دنیا به فروش رفته است. میلیون‌ها نسخه از آن به صورت الکترونیکی فروش یا دانلود شده است. سایت دانلود کتاب پدر پولدار پدر بی پول - زیپ
⭕️در جنگ بین خواسته ها و باورها همواره باورها پیروز می شوند:
یعنی اگه شما خواسته ات اینه که پولدار بشی ولی باورت اینه که آدمای پولدار مغرورن، پولدار نمیشی!
اگه خواسته ات اینه که رژیم بگیری و لاغر شی ولی باورت اینه که رژیم گرفتن باعث بیماری میشه، لاغر نمیشی!
اگه خواسته ات اینه که تو شغلت موفق بشی ولی باورت اینه که آدمای موفق اون شغل، آدمای بدی هستن، تو موفق نمیشی!
✅باید باورهات و خواسته هات هم جهت باشن.
 بررسی کن ببین چه خواسته هایی داری و چه
میخواهمتمثل رود که دریا رامثل ابر که رعد را، که برق رامثل شاخه که پرنده را، مثل پرنده که شاخه را
معنای بودنی، معنای جاودانگیهمیشگی و هر لحظه تازهتولد و مرگپیوند ناپیوستنیهاست لبخندتآن لحظه که شعله میکشد اشک در چشمانت
و بغض در گلویت
و آن لحظه که پسش میزنی
جان منست که بر لب می آید و بر نمی آید، از تنی که غوطه میخورد میان دریا
و نمیداند میماند یا میرود، و زندگی دیگری را ورای بودن و نبودن تجربه میکند
میخواهمت بیش از زندگی، ورای بودن و نبودن
اینه
آمار نشان میدهد رزق و روزی از ساعت 9 صبح به بعد تقسیم میشود 

زیرا اگرصبح زود تقسیم میکردند رفتگران راننده های اتوبوس و تاکسی معلمین و دانش آموزان عزیز همه پولدار و ثروتمند بودند 

اما بازاریان همه از ساعت 9 صبح به بعد سرکار میروند و پولدار و ثروتمند هستند 

حالا هی صبح زود بیخود پانشید
اصلا نمی فهمیدم چرا فکر می کنه خودش نبودن، ما رو بیشتر به هم وصل می کنه. من خودشو دوست داشتم...
حالا بعد دو سال از دو سال بودن توی یه رابطه ی هزاران چرا و بالاخره فهمیدن اینکه چطوری دنیا رو می دید، یکی بیاد مهسای قدیمی رو پیدا کنه باز.
یکی بیاد به من بفهمونه که حالا چرا فکر می کنی خودت نبودن بیشتر تو رو به اونکه دوست داری نزدیک می کنه؟
اگه قراره تو، تو باشی. توی رابطه ای باشی که شکوفا شی و بیشتر و بیشتر خودتو کشف کنی... چرا چیزی جز خودت بودن باید به
کد سی تشخیص اول بودن یا نبودن یک عدد
کد سی تشخیص اول بودن یا نبودن یک عدد طریقه کار برنامه بدین صورت است که ابتدا از کاربر عدد را دریافت کرده و سپس اول بودن یا نبودن آن را اعلام می نماید. برای مشاهده نتایج کافیست کد را کامپایل و سپس در نرم افزار Run نمایید. ...دریافت فایل
دوستان عزیز اگر که میخواهید بیلیونر شوید یه شبه ناممکن است  به عبارتی دیر و زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد  . حالا هم اگر میخواید پولدار شوید باید با ما قدم به قدم همراه شوید چون ما خودمان نیز میخواهیم پولدار شویم و مطمعا باشی این کار جوری نیست که من بخوام که فقط خودم پولدار شوم بلکه با کمک شما و کمک همدیگر همه با هم پولدار میشویم. 
 در ادامه گام به گام پیش میرویم و مرحله مرحله مینویسم که باید چکار کنیم . متاسفانه این وبلاگ امکان گذاشتن ویدئو ر
پدر پولدار پدر بی پول (آنچه که ثروتمندان به فرزندانشان درباره پول آموزش می دهند و طبقه متوسط از آن ناآگاهند)
نویسنده: رابرت کیوساکی
مترجم: سلوی شمس الدینی
ناشر: راز نهان
رقعی
شومیز
272 صفحه
کتاب «پدر پولدار، پدر بی‌پول»
نوشته‌ی «رابرت کیوساکی» توسط «مامک بهادرزاده» به فارسی برگردانده شده
است. این کتاب درباره‌ی روش‌های پولدار شدن افراد معمولی سخن می‌گوید که
چگونه خودشان را ثروتمند کردند و به مقام بالایی رسیدند. رابرت کیوساکی
می‌گوید
بسم تعالی
 ملحدین فضای مجازی و معاندین ادعا کرده اند؛ طبق روایت امام صادق علیه السلام انسان شرافتمند کسی است که پولدار باشد ! سر و ته حرفشان یک چیز است؛‌ میخواهند بگویند: از نظر امامان شما هر  کسی ثروت دارد شریف و هر کسی ثروت ندارد و فقیر است (العیاذ بالله) محروم از شرف است ! 
لکن طبق روال همیشگی پاسخ این شبهه را برایتان عیان خواهیم کرد.
ادامه مطلب

دانلود فایل

دانلود پی دی اف کتاب پدر پولدار پدر بی پول به زبان فارسی ... https://pay98.cash › خانه › آموزش Translate this page Rating: 4.1 - ‎7 votes Nov 4, 2019 - کمتر کسی پیدا می شود که در فکر رویای ثروتمند شدن باشد اما کتاب پدر پولدار پدر بی پول را نخوانده باشد. یکی از بهترین مراجع برای رسیدن به ... کتاب صوتی پ
«به پدرم گفتم: می خواهم زن بگیرمیک، نگاهی به من کرد و گفت:چقدر درآمد داری که می خواهی زن بگیری»؟
«گفتم: سر جمع هشتصد نهصد تومنی میشهپدرم زد زیر خنده و گفت: پاشو برو بچه گفتم:چرا؟ گفت: با هشتصد نهصدهزار تومنمیشه زندگی کرد»؟«می خواهی دختر مردم رو بدبخت کنی؟
بهش گفتم: میشه یه سوال ازت بپرسمگفت: بپرسگفتم: اگر یک پولدار بیاد  بهت بگهکه برا پسرت زن بگیر، بعد بهت امضاو تضمین بده که ماهانه خرج زندگی بچه ات رومیدم، قبول می کنی»؟
«بابام بلافاصله گفت: خب
206 (تیپ 2،3،5،6 و SD) ، پراید، پژو 405، پژو پارس، سمند و تندر 90 ( ال90 ):مصرف بالای سوخت در اغلب خودروها دلایل مشابهی دارند که عبارتند از:1. وجود نقص در هر یک از قسمتهای موتور که وظیفه هوا رسانی به موتور را دارند، مثل فیلتر هوا. تعویض به موقع فیلتر هوا، هرچند کم هزینه است، ولی تأثیر بسزایی در کاهش مصرف سوخت دارد.2. وجود نقص در هر یک از قسمتهای موتور که وظیفه تراکم، جرقه زنی و انفجار و تخلیه را دارند. مثل تنظیم نبودن زمان بندی باز و بسته شدن سوپاپها (تایم م
  206 (تیپ 2،3،5،6 و SD) ، پراید، پژو 405، پژو پارس، سمند و تندر 90 ( ال90 ):مصرف بالای سوخت در اغلب خودروها دلایل مشابهی دارند که عبارتند از:1. وجود نقص در هر یک از قسمتهای موتور که وظیفه هوا رسانی به موتور را دارند، مثل فیلتر هوا. تعویض به موقع فیلتر هوا، هرچند کم هزینه است، ولی تأثیر بسزایی در کاهش مصرف سوخت دارد.2. وجود نقص در هر یک از قسمتهای موتور که وظیفه تراکم، جرقه زنی و انفجار و تخلیه را دارند. مثل تنظیم نبودن زمان بندی باز و بسته شدن سوپاپها (تایم
نکات آموزشی  
عوامل بد خطی دانش آموزان
الف) گرفتن شست و دور بودن خیلی زیاد نوک قلم از انگشتان و صحیح نبودن جهت کاغذ و درست نبودن جهت حرکت قلم اتفاق می افتد.
ب) راست نویسی بیش ازحد: عواملی مثل بسیار دور بودن بازو ازبدن وبسیار نزدیک بودن انگشتان به سرقلم - هدایت قلم به تنهایی توسط انگشت سبابه – نا صحیح بودن جهت  کاغذ در ایجاد آن موثر می باشد.
پ ) پرفشار نوشتن که بر اثر فشار دادن بیش از حد انگشت سبابه و استفاده از قلم نا مناسب
ت ) کم رنگ نویسی بیش از
دلایل مهریه سنگین؟تضمین ،یا آداب و رسومیا به قول یه سری واسه ارزش گذاری روی خودشون و کسب احترام...!نمی دونم...؟ چیز دیگه ای از قلم افتاده..‌؟مهریه سنگین تو خونواده های پولدار  منتهی میشه به فضایل مالی خانواده ها؛ خانواده ها باید هم کفو باشن اما به قول خودشون دختر و پسر باید تو فخر فروشی هم شان باشند و تبدیل بشن به ویترین مغازه؛ جهیزیه زیاد انتظار مهریه رو هم بالا می بره...حالا این یه توافقه بین اون دسته آدمای فخر فروش  اما... فکرشو بکنین... یه عده
باز هم جای شکرش باقیه که ادم با نوشتن میتونه خالی بشه.
بچه ها الان یه مطلب به ذهنم رسید که خواستم با شما ها در میون بذارمش.
شنیدین که میگن ادم باید پولدار بودن رو یاد بگیره؟ نه صرفا پولدار شدن؟ همینه.
 الان میخوام ایده شخصیم رو یجورایی راجع به این موضوع باهاتون در میون بذارم.
تجربه نشون داده که ما ایرانیا تو شرایط سخت بهتر عمل میکنیم تا در زندگی عادی.
موفقیت و بهبود زندگی اثر هر روز انجام دادن توسعه فردی و اجتماعیه.
حالا این کلمات در ظاهر دهن پر
پیرمرد هر بار که می خواست اجرت پسرک واکسی کر و لال را بدهد، جمله ای را برای خنداندن او بر روی اسکناس می نوشت. این بار هم همین کار را کرد. پسرک با اشتیاق پول را گرفت و جمله ای را که پیرمرد نوشته بود، خواند. روی اسکناس نوشته شده بود: وقتی خیلی پولدار شدی به پشت این اسکناس نگاه کن. پسر با تعجب و کنجکاوی اسکناس را برگرداند تا به پشت آن نگاه کند. پشت اسکناس نوشته شده بود: کلک، تو که هنوز پولدار نشدی! پسرک خندید با صدای بلند؛ هرچند صدای خنده خود را نمی شن
خداوند طبق آیه زیر گفته:
«انَّ اللَّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَوْمٍ حَتَّی یُغَیِّرُوا ما بِأَنْفُسِهِمْ»
«خداوند سرنوشت هیچ قوم( و ملّتی) را تغییر نمی دهد مگر آنکه آنان آنچه را در خودشان است تغییر دهند!»
من سرنوشت هیچ فردی رو تغییر نمی دهم، مگرا اینکه اون فرد، سرنوشتشو تغییر بدهد.
الأن تقریباً 90 درصد مردم ایران عزیز، کشور خودمون نشستیم و از خدا می خواهیم سرنوشت ما را تغییر بده
و هر روز پای نماز یا جاهای دیگه، از خدا می خواهیم سرنوشتمون رو تغیی
بعضیا باید تلاش کنن آدمای بهتری باشن. دوستاشونو اذیت نکنن، خانوادشونو به ستوه نیارن، حتی حیوونا رو آزار ندن. بعضیا اما، باید در محبت و بخشندگی خودشونو تعدیل کنن. جلوی قلبشونو بگیرن و به عشقشون «همیشه» اجازهٔ بروز ندن. بعضیا باید سعی کنن کمی خساست، بی تفاوتی، غرور و خودخواهی و حتی بدخواهی کسب کنن. ایده آل آدما در خوب بودن نیست، همونطور که در بد بودن نیست! در تعادله. در خاکستری بودن. در سیاه یا سفید نبودن.
خیلی وقت ها سوالی هست در ذهن هایمان !! که زندگی چیست؟؟ چگونه زندگی کنییم ؟؟ چگونه زندگی کنیم تا بعد ها پشیمون نشیم ؟؟ و کلی از این دست سوال ها !!
وقتی بچه بودم میخواستم فضا نورد شم و میخواستم دزد شم (برعکس بقیه بچه ها که دوست دارند پلیس شند(کهه دلیلش هم فک کنم این بود که همیشه تو فیلم ها دزد ها هم خوشتیب بودن  هم پولدار بودن همیشه تو بهترین جا ها زندگی میکردند و کار های با حال میکردند که پلیس ها هیچ کودوم
ادامه مطلب
روزی چند بار تصمیم می‌گیرم آن صفحه‌ی کپک زده‌ی متروک مانده‌ی بی‌مصرف را برای همیشه ببندم و تمامش کنم اما یک چیزی مرا به آن‌جا وصل کرده است. یک چیزی به جز تو. گفته بودم اگر مانده‌ام فقط به خاطر تو مانده‌ام، دروغ نگفتم؛ اما چیزی که نمی‌گذارد آن صفحه را ببندم، حتا اگر تو هم دیگر آن‌جا نباشی آن عدد مزخرف بالای صفحه است. ۶۵۵ پست ناقابل. ۶۵۵ عکس در شش سال که خدا می‌داند هر کدامشان چقدر وقتم را گرفته. امروز رفته بودم آن قدیمی‌ها را نگاه می‌کرد
خیلی وقت ها سوالی هست در ذهن هایمان !! که زندگی چیست؟؟ چگونه زندگی کنییم ؟؟ چگونه زندگی کنیم تا بعد ها پشیمون نشیم ؟؟ و کلی از این دست سوال ها !!
وقتی بچه بودم میخواستم فضا نورد شم و میخواستم دزد شم (برعکس بقیه بچه ها که دوست دارند پلیس شند(کهه دلیلش هم فک کنم این بود که همیشه تو فیلم ها دزد ها هم خوشتیب بودن  هم پولدار بودن همیشه تو بهترین جا ها زندگی میکردند و کار های با حال میکردند که پلیس ها هیچ کودوم...(ادامه)
ادامه مطلب
سلام دوستان
دختری ۲۱ ساله هستم که مشکل من در بحث ازدواج هست، متاسفانه شرایط من از نظر دیگران ظاهرا زیادی خوبه و این مانع ازدواجم شده، خانواده خوب و اصیلی دارم، تحصیلات تمام اعضای خانوادم بالاست ،خودم هم دانشجو هستم، از نظر ظاهری هم تقریبا یه مرحله از همه دوستام بالاترم، اینا رو گفتم که به عمق فاجعه پی ببرید، همه شرایط خوب بالا دست به دست هم دادند که من حتی یک خاستگار هم نداشته باشم.
وقتی با دوستانم که اکثرا خاستگار دارند صحبت میکنم یه تو
آه از این درد، آه از این صبر، نیچه بود می‌گفت هرآنچه مرا نکشد قوی‌ترم می‌کند؟ پس چرا من هربار ضعیف‌تر می‌شوم؟ هربار بیشتر از قبل سست و بی‌جان می‌شوم، هربار زودتر می‌بازم.
زندگی... این چه دردیست بودن که گریزی از آن نیست؟
درد بودن، درد تنهایی، درد کامل نبودن هیچ چیز، درد... درد.... درد.... زندگی همین درد است و بس. کاش رها شدنی بود...
نخواستن بزرگترین رها شدن است... بی‌نیازی... و نیاز خودش باگ وجودی ماست. 
خسته‌ام از نیاز، خواستن، نقصان. 
تو اگر باش
زنان محبوب و جذاب، به خودشان احساس خوبی دارند. روانشناسان بزرگ معتقدند در مرحله ی اول، زنان باید احساسات منفی را که به خودشان دارند بشناسند.
احساسات منفی در عمق ضمیر ناخودآگاه یک زن، دفن و موجب می شود که او، احساس کند نمی تواند رابطه ی خوبی با همسر و اطرافیان داشته باشد.
رایج ترین احساسات منفی درباره ی خود عبارت اند از: احساس بی ارزشی ،محبوب نبودن و عجیب و زشت بودن و نالایق بودن و جذاب نبودن، که زنان با داشتن این احساسات منفی درباره ی خود، یک
وقتی بچه بودم:
میخواستم فضا نورد شم /
میخواستم دزد شم/ (برعکس بقیه بچه ها که دوست دارند پلیس شند(کهه دلیلش هم فک کنم این بود که همیشه تو فیلم ها دزد ها هم خوشتیب بودن  هم پولدار بودن همیشه تو بهترین جا ها زندگی میکردند و کار های با حال میکردند که پلیس ها هیچ کودوم...(ادامه)
ادامه مطلب

چگونه با تغییر باورها پولدار شویم؟

اگر دنبال پول و ثروت حلال و تقریبا آسان هستید باید بگم جای خوبی اومدید.

در این بخش قراره با تغییر باورها,پولدار شوید.

اگر خواهان پولدار شدن هستید و مایل هستیدپول و ثروت را به سمت خود جذب کنید بهترین روش تغییر باورها می باشد چرا که این روش تنها روشی هست که باید بدانید و تا آخر عمر از آن استفاده کنید.

شاید با خود بگوئید تغییر باورها چیست و چگونه باعث می شود که پول و ثروت وارد زندگی ما شود و باع
دلم میخواد خودمو بالا بیارم..کاش میشد برگشت به قبل..کاش ی سری آدما هنوز بودن..کاش این همه اشک نبودن...
چجوری ی نفر میتونه تیکه تیکه بشه ولی نمیره...؟هعییی

+ی روزایی چقدر ساده بودم..چقدر بچه بودم... ی روزایی دنیا در عین غمگینیش هنوزم قشنگ بود چون آدمای خوب زیادی توش بودن...اما الان خودمم دیگه آدم خوبی نیسم.. 

++کسی هم اصلا این بغض ها رو میخونه؟نه...چه اهمیتی داری مگه تو؟هعی...
یکی بود یکی نبود
و شروع مشکلات از همان بودن بود
بودن یا نبودن مسأله ای نیست
مسأله در بودن است
وقتی بود بودی
مسأله ات چرا بودن است
چگونه بودن
و مشکلات ات شروع میشود با دیگر بود ها
نگران بی انصافی میشوی
نگران مظلوم واقع شدن
نگران دیده نشدن
نگران ندانستن
نگران نادان خوانده شدن
و اگر بودی مسلماً آزاد نخواهی بود
اگر بودی به ناچار باید حرکت کنی
و باید بسازی
و ساختن و ایجاد کردن بدون ساخته شدن و ایجاد شدن معنی ندارد
ذات نایافته از هستی بخش که تواند
سلام امروز  با پنج دسیار بد بتمن اشنا میشیم
شماره5:
 بتومن
زن 
دلیل :بیکار  بودن
شماره4:
استفانی براون
زن 
دلیل:عشق کسی نبودن
شماره3:
مرد
دلیل: زد بتمن بودن
شماره2:
کاساندرا کین
زن
دلیل: خصوصی
شماره 1:
 دیک گریسون
دلیل: جایگاه دزد،مقام دزد،دوست دختر دزد،کثافت تمام عیار،  بیکار،**کش مادر****

برخی از ویژگی ها و معیارها تولید این جنس ، شامل موارد زیر می شود:
• خام پارچه ( با مصرف بهترین الیاف ارتباط مستقیم دارد )
• نوع رنگرزی
• ثابت بودن رنگ در انواع شستشوها
• یک دست بودن رنگ در تمام طول طاقه
• لطافت
• زیردست خوب
• شفافیت رنگ
• بدن نما نبودن
• تراکم بافت استاندارد
• بسته بندی خوب طاقه ها
• عرض دقیق 
ادامه مطلب
سلام
موضوعی که میخوام مطرح کنم، مطمئنا دغدغه اکثر شما هم هست؛ منتها این دغدغه، مثل ازدواج یک دغدغه آشکار نیست؛ بلکه دغدغه ای پنهان اما مهم و اساسیست.
ببینید، بحث ما ربطی به سیاست نداره، گرچه متاسفانه همه چی تحت سلطه سیاست هست؛ چه در ایران چه در جهان، اما این مقوله، یک بحث فرا سیاسی و جهان شمول است که نه تنها در ایران، بلکه در آمریکا، چین ،انگلیس و غیره حکم فرماست.
چرا نظام زندگی باید طوری باشه که پولدار هر روز پولدار تر و فقیر هر روز فقیر تر ب
با سلام
ممکنه سوالم خنده دار باشه ولی جدی جدی برای من دغدغه شده و آزارم میده و اون این هستش که خواهرم با یه خانواده ی بسیار پولدار وصلت کنه.
ببینید ما جزو قشر معمولی جامعه هستیم. خواهرم تخصص پزشکی میخونه و همیشه دنبال کیس های ازدواجی هست که بسیار بسیار پولدار هستن و اختلاف طبقاتی بیداد میکنه. 
من میدونم که باید با توجه به رشته ش فردی باشه که در حدش باشه، ولی خب اون مورد ها زیادی ثروتمند هستند و من ناراحتم چون اختلاف مالی، اختلاف فرهنگی رو به ه
دیشب رفتیم Once Upon a Time in Hollywood رو دیدیم توی سینما.

حقیقتش، فیلم کایند آو تاریخی، بامزه، طنز، و گاهی هم خشن و ترسناک بود.
درباره زندگی یه هنرپیشه هالیووده که خیلی ضعیف و ترسو هست، الکاهالیک هست،
در عوض یه دستیار مانند داره (برد پیت)، که خیلی قوی، آروم، سکسی، دوست داشتنی، و پسر بسازی هست.
شخصیت این پسر دستیاره، همین کلیف بوث، مثل شخصیت الکس یولیش خواننده المانیه.
همون که صدای کلفت داره.
مرموز، باشخصیت، آروم، ناز، سکسی،
سکسی بودن پسرها به تیپ و ق
دوست خوبم، من دکتر علی کاویانی هستم. وقتی تنها ۲۰سال سن داشتم تمامی دارایی من ۱۵۰هزار تومان بود که به عنوان توشه
خدا به موسی گفت: ده روز دیگه پیشم بمون!
موسی گفت: چشم
وقتی موسی برگشت پیش همراهاش، دید که اونا همراه نبودن. از همراه نبودن همراهاش ناراحت شد ولی...
ولی ده روز خدا همراهش بود، پس از تنها موندنش ناراحت نشد!
ده روز موسی تنها بود.
ده روز موسی با خدا تنها بود.
خدا موسی رو خیلی دوست داشت.
کاش بدانی، وقت نبودن هاتت
چگونه  گلهای قالی ، زیر ردقدم هایم 
تاب نمی آورد
 وچشمانم ، چگونه
حرکت کند عقربه هارا نفرین می کند
وقت نبودن هایت
حتی سینیِ فنجان قهوه
به دنبال سهم فنجان تو میگردد
کاش می دانستی
وقتی دیدنت ، دور می شود و دیر
دلتنگی ،چه طعم  تلخ دارد  

دوست خوبم، من دکتر علی کاویانی هستم. وقتی تنها ۲۰سال سن داشتم تمامی دارایی من ۱۵۰هزار تومان بود که به عنوان توشه
«پیرمرد» زمانی به نزدیکانش می گفت پستویی دارد پر از زاییده های خیال و کند و کاو در زندگی.پستوی او به پستوی  خانه ی خمّار می ماند که هر چه از آن پیاله بردارند تمام نمی شود. او به دریا وصل است و از همان است که سبو پر می کند بهر مشتاقان. او تمامی ندارد. مانند منظره ی نقاشی است از طبیعتی که  تمام فصل ها را در دل خود دارد و تنها یک تصویر نیست: او تمام ِ زندگی ست.
از نیما یوشیج می گویم. گاهگاهی از او می خوانم و باید برای خودم  بنویسم پیچ و خم کار او از چشم
کاش بدانی، وقت نبودن هایت
چگونه  گلهای قالی ، زیر ردقدم هایم 
تاب نمی آورد
 وچشمانم ، چگونه
حرکت کند عقربه هارا نفرین می کند
وقت نبودن هایت
حتی سینیِ فنجان قهوه
به دنبال سهم فنجان تو میگردد
کاش می دانستی
وقتی دیدنت ، دور می شود و دیر
دلتنگی ،چه طعم  تلخ دارد  

یکی از موثرترین راه‌های پول درآوردن در طول زمان، سرمایه‌گذاری است

اگر این ویژگی‌ها در شما هم هست باید بدانید که شانس زیادی برای پولدار شدن ندارید. این ۹ نشانه عبارتند از:۱- همه تمرکزتان روی پس انداز است و نه خرج کردنطبیعی است که پس انداز کردن برای پولدار شدن یک گام ضروری است اما اگر چنان روی پس انداز کردن تمرکز کنید که از خرج کردن غافل شوید، در آن صورت پول درآوردن هم برایتان چندان ضروری نخواهد بود چون کسی به فکر پول درآوردن است که پول هایش
سلام
چند وقت پیش یکی از اقوام تماس گرفت و گفت یکی از همکارانش برای فامیلش دنبال یه دختر خوب محجبه میگرده، پسر تحصیلکرده ست، شغلش آزاده و آدم خوبیه، قبول کردم معرفی کنه، اما دو سه هفته خبری نشد.
کسی تماس نگرفت، امروز دیدمش پرسیدم خبری از خواستگارت نشد، گفت آدرس پرسید محله تون رو گفتم گفت نه از اون جا نه. خودشون از منطقه تقریبا بالا و پولدار نشین شهرستان ما هستن. حتی راضی نشد یه قرار برای دیدار داشته باشیم وقتی منو ندیده و نمیشناسه چطور فقط با م
باختن چقدر دلچسب است. گویی از وزن تن من چیزی کم می شود. ما به این جهان آمده ایم تا ببازیم. تا چیزی  را از دست بدهیم. حتی چیزی را که هرگز نداشته ایم. من از درخت آزادترم و از آزادی کمی آزادتر. من از خودم کمی من ترم و همین باعث میشود با خودم کمی بیگانه باشم. گویی از آغاز نبودم.
 وقتی که زاده شدم شکلی از عدم پا به این جهان گذاشت که اندکی بیگانه بود و می گریست. زیرا نبودن من تمام عرصه های زندگی ام را در خود داشت و چهره اش شبیه خودم بود. 
«من می‌اندیشم، پس هستم»: جمله‌ی معروفی که احتمالا برای حداقل یک مرتبه آنرا شنیده‌ایم. آغاز فاعل انگاشتن انسان، شروع پوزیتیویسم. این جمله در ابتدا آنقدر زیبا و بدیهی به نظر می‌رسد که اگر نه اینکه ذوق شنونده را برانگیزد که در اقل، تائید او را در پی خواهد داشت. اما آیا این جمله درست است؟ نکته‌ای که کمتر به آن فکر کرده‌ایم.
گزاره از دو بخش تشکیل شده است: من می‌اندیشم و من هستم که صورت منطقی آن «اگر من بیاندیشم، آنگاه من هستم» است. فرض «من می‌ا
از مزایای تیچر نبودن همین بس که اگر تنبلیت اومد و نخواستی بری با غیبت تو یه دونه دانش آموز اتفاق خاصی نمیفته ولی غیبت تیچر اشتباه بزرگیه و نمیتونی تنبلی کنی و نری مثل همین دیروز که بنده داشتم از خستگی پرپر میشدم اما چاره ای نداشتم جز این که خودمو جمع و جور کنم و برم سر کلاس. البته خوبیش اینه که میرم سر کلاس کلا یادم می‌ره چقدر خسته بودم و با انرژی ام باز جای شکرش باقیه 
نکته جالبی که به ذهنم رسید مربوط به کم بودن یا زیاد بودن ریسک پذیری است. همیشه با  این نکته مواجه می شدم که ریسک پذیری ام شاید پایینه و آدم ریسک پذیری نیستم. 
به این نکته رسیدم که ریسک پذیر نبودن من منشا می گیره از دو نکته دیگه:
1- میزان مثبت دیدن و منفی دیدن هر موضوع و اتفاق(بدبینی و خوش بینی)
2- میزان اعتماد به نفس من و خودباوری:)
ازون طریق شاید بشه که ریسک پذیری رو هم درست کرد.
سلااااااام.
بعداز چندروز نبودن ......
امروز به خودم گفتم بهتره صبحانه عسل بخورم 
ظرف عسل راازتو کابینت برداشتم بگو چی دیدم؟
عسل که نبود عسل وسیاه دونه بود البته نه ازاون سیاه دونه ها که با عسل میخورن ،ازاون سیاها که اندازه دونن ومیرن عسلا بخورن!!!!!
حدس زدی چیو میگم؟
 فکرکنم دیشب مورچه ها قرابوده برن عسل ببرن برای سفره عقده دوتا مورچه تازه درحال رسیدن به هم ....
به نظرت چقدرعسل بسه برااینکه عروس داماد مورچه دهن هم بزارن؟
کمتراز یه نقطه
یعنی کمترا
کتاب « الفبای جامع ثروت » برای دانلود (۴۰۰ صفحه کتاب pdf + و ۷۴۰ دقیقه کتاب صوتی )
قوانین کسب درآمد چیست؟ ذهن پولدار چگونه کار می کند؟ وجود پول ساز چگونه وجودی است؟ چرا بعضی افراد با اینکه سخت کار می کنند هیچ وقت پولدار نمیشوند؟ ذهن فقرا با ذهن پولدار چه تفاوتی دارد؟ نوع مشاغل انسان های پولدار کدام است؟ چرا اکثر مردم از پیشرفت و بهبود وضع مالی ...
دریافت فایل
نام فیلم : راجو پولدار میشود Raju Ban Gaya Gentleman 1992 ژانر : کمدی کارگردان : Aziz Mirza بازیگران : Shah Rukh Khan, Amrita Singh, Juhi Chawla محصول : هند زبان : فارسی زمان : ۱۵۲ دقیقه امتیاز : ۶٫۹/۱۰ کیفیت : BluRay 720p فرمت : MKV حجم : ۱۲۰۰ مگابایت خلاصه داستان : “راج ماتور” معروف به راجو در روستایی به نام “دارجیلینگ” زندگی میکند و رشته مهندسی ساختمان می خواند.او که استعداد خود را در روستا از دست رفته میبیند و دوست دارد به سرعت پولدار شود راهی بمبئی میشود تا در آنجا به سرکار برود و به آ
۱. انیمه banana fish ـو کامل دیدم [انیمه قشنگی بود که میکشید یه ضرب ۲۴ قسمتشو ببینی .. ولی موضوعش دردناک بود برا من و کلشو با حالت تهوع دیدم .. محورش در واقع همجنس بازا نبودن ، یه عده ادمی بودن که زن و مرد و بزرگ و بچه فرق نمیکرد براشون فقط میخواسن هوسشونو پر کنن]
۲. No More Pashmal
۳. کالجوش
چند وقتیه که مسئله های مختلفی ذهنم رو هی درگیر میکنناز بودن خیلی  از آدم های جدید تو زندگیم و از نبودن خیلی های دیگهدلتنگی ها و بغض کردن های زیادبی حوصلگی و بی انگیزگی برای درس و دانشگاه و تموم کردنشترس از جدا شدن و دل کندنترس از یه آینده نامعلوم که حوصله ساختنش نیستترس از شنیدن حقیقت!قایم شدن پشت نقاب های مختلفهمه و همه و خیلی چیز های دیگه باعث شده که این روز ها بی حوصله تر بشمحتی نبودن کسی که بخوام راحت و بی پروا باهاش صحبت کنم راجب ترس هام
براش نوشتم : میخوام فروگن شم . یعنی محصولاتی که گیاه در اونها آسیب میبینه رو نخورم. فقط میوه گیاهان رو میخورم . 

نوشته : هیچی دیگه میخوای آبم نخور, یه سری باکتری تو آب هست اونا میمیرن :/ بابا ما خودمونیم ویروسیم کلا :)) والا 

** اینارو هم میگه ها ... اما خودشم قبول داره حرف منو :)))) 

چهار تا دوست که 30 سال بود همدیگه رو ندیده بودند توی یه مهمونی همدیگه رو می بینن و شروع می کنن در مورد زندگی هاشون برای همدیگه تعریف کنن. بعد از یه مدت یکی از اونا بلند میشه میره دستشویی. سه تای دیگه صحبت رو می کشونن به تعریف از فرزندانشون…اولی: پسر من باعث افتخار و خوشحالی منه. اون توی یه کار عالی وارد شد و خیلی سریع پیشرفت کرد. پسرم درس اقتصاد خوند و توی یه شرکت بزرگ استخدام شد و پله های ترقی رو سریع بالا رفت و حالا شده معاون رئیس شرکت. پسرم ان
امروز خوندم آمریکا ۵۰ میلیارد دلار، امارات ۲۷ میلیارد دلار بودجه برای مقابله با کرونا آزاد کردند. یه ذره فکر کردم، یادم اومد یونیسف سال ۲۰۱۸ اعلام کرده‌بود که ۳.۱ میلیون کودک هرسال بخاطر فقرغذایی می‌میرن. یه حساب سرانگشتی مسخره، میگه می‌شد با ۲ میلیارد دلار یک سال ۳ میلیون کودک رو روزی دو وعده دبل‌چیز برگر مک‌دونالد داد(غذای مضحکیه، اما چون اینو قیمتشو میدونستم گفتم). 
من میدونم چقدر کرونا به اقتصاد ضربه زده و کلا مهمه که مهار بشه، اما
اگر دیدید سوپاپی در خودرو سوراخ شده توجه کنید سوراخ شده نه اینکه کج شده، چند دلیل دارد که عبارتند از :
۱_خوب نبودن جنس سوپاپ 
اگر جنس سوپاپ خوب نباشد امکان سوراخ شدن سوپاپ در لبه ها یا وسط سوپاپ هست ولی ایا ممکن هست جنس سوپاپ خوب باشد ولی سوراخ شود در جواب باید گفت بله که شامل بقیه دلیل ها می شود که در ادامه ذکر می شود .
۲_ رد کردن تایم
۳_ اگر سوپاپ هوا سوراخ باشد ممکن هست اشغالی در لای سوپاپ باعث سوراخ شدن سوپاپ شود .
۴_ اب بندی نبودن سوپاپ ها ، سیت
روزی زنی نزد دکتر روانپزشک معروفی رفت و به او گفت که همسرش نسبت به او و فرزندانش بی تفاوت شده است و او می ترسد که نکند مرد زندگیش دلش را به کس دیگری سپرده باشد. دکتر از زن پرسید: آیا مرد نگران سلامتی او و بچه هایش هست و برایشان غذا و مسکن و امکانات رفاهی را فراهم می کند؟ زن پاسخ داد: آری در رفع نیاز های ما سنگ تمام می گذارد و از هیچ چیز کوتاهی نمی کند. دکتر تبسمی کرد و گفت: پس نگران نباش و با خیال راحت به زندگی خود ادامه بده. دو ماه بعد دوباره همان زن
سرمایه گذاری در بازار
مقتصد بودن مهم است اما این تنها یک روی سکه است. برای مثال نخوردن قهوه مورد علاقه یا کاپوچینو برای صرفه جویی در کمی پول، شما را به هدفتان نمیرساند. حد و حدودی برای پس انداز و صرفه جویی وجود دارد.
بهترین و موثرترین راه افزایش پس اندازتان، سرمایه گذاری در بازار سهام است؛ اما این راهی برای یک شبه پولدار شدن نیست بلکه این روشی آهسته و پیوسته برای پولدار شدن است. با افزایش حدودا ۷ درصد در سال، سرمایه اولیه شما بعد از ۱۰ سال دوب

ﺳﺮﺑﺎﺯ ﺁﻟﻤﺎﻥ ﺷﺮﻗ ﻪ ﺑﺮﺍ ﻮﺩ ﺟﺎﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﺯ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺍﺵ ﺳﻢ ﺧﺎﺭﺩﺍﺭ ﺩﻮﺍﺭ ﺑﺮﻟﻦ ﺭﺍ ﻨﺎﺭ ﺯﺩ.ﺍﻦ ﺳﺮﺑﺎﺯ ﺑﻪ ﺩﻟﻞ ﺧﺎﻧﺖ ﺑﻪ ﺸﻮﺭ ﺍﻋﺪﺍﻡ ﺷﺪ.
ﻣﺘﻦ ﺯﺮ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺍ ﺩﺭ ﺩﻓﺘﺮ ﺎﺩﺍﺷﺖ ﺍﻦ ﺳﺮﺑﺎﺯ ﺍﺳﺖ:
ﺎﻫ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺑﻮﺩﻥ ﻨﺎﻩ ﺑﺰﺭﺴﺖ. ﺍﻨﻮﻥ ﻣﺩﺍﻧﻢ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﻤ ﺮﺩﻥ ﺑﻪ ﻮﺩ ﺑﻨﺎﻩ ﻪ ﺑﺎﺯﻪ ﺟﻨ ﻭ ﺧﺸﻮﻧﺖ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﻓﺮﺩﺍ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﻃﻠﻮﻉ ﺁﻓﺘﺎﺏ ﻣﺮﺍ به دﺳﺘﺎﻥ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻣﺳﺎﺭﻧﺪ.ﻣﺪﺍﻧﻢ  ﻪ ﺍﻧﺴﺎﻧﺖ ﻫﺮﺰ ﻧﻤ

حال و روز خوبی نداشتم کسی دورم نبود  همه افراد زندگیم شبیه سایه از کنارم رد می شدن نه دنیا نه ادماش وجود خارجی داشتن توی دنیایه دیگه که خیالم بود حداقل ادماش واقعی بودن  دلم واسه دیدن زندگی لک زده بود اما کسی نبود زندگی نبود داشتم داغون تر می شدم خیال زندگی کردن نداشتم اما ناگهان دو نفر وارد زندگیم شدن زندگی روی خوشش رو بهم نشون داد رویی که من رو از گِل در اورد اون دوتا شدن نجات من امید دو باره زندگی کردنم همه چیه من زندگیم دوستام ادمای د
اون چیزی که از ظواهر امر بر میاد مشکل این ویروس کرونا حالا حالا گریبانگیر ما است. فکر می کنم اینکه منتظر دولت محترم باشیم تا برای ما دستکش و الکل و ماسک تهیه کنه کاملا خواسته ای بیهوده است.
فکر می کنم هر چه زودتر باید خودمون دست به کار بشیم و تولیدات خانه ای را شروع کنیم.

خوشبختانه من که این علم شیمی اینجا به دردم میخوره
گاهی آدم میخواد خودش رو برای آدمی ناشناس معنا کنه.
گاهی هم میخواد برای همه‌ی به ظاهر آشنا‌ها بی‌معنی بشه.
زمانی عجیب میشه که بخواد همزمان این دو اتفاق رخ بده.
اونوقت فقط نبودن هست که این دو شرط رو ارضا میکنه.
نبودن یا عدم...عدم کلمه بهتریه...کاش میشد معدوم شد...هم در زمان و هم در مکان.
گاهی هم میشه که خودتو رو نمیشناسی.حس میکنی این بدن و این روح هیچگاه همراه هم یک انسان رو تشکیل ندادن.شاید اون موقع به کمک بقیه نیاز داشته باشی...تا معنات کنن...برای خ
بازار داغ روشنفکری این روزها سیر اکیدا صعودی را در کشورمان طی میکند و نسل جوانی که دچار تضادهای هنجاری و دوپهلو اندیشی ویرانگر شده اند،قهوه خوردن در کافه و پک زدن به سیگار را در چهارچوب روشنفکری قرار داده اند کما اینکه اندکی از جملات نیچه را نیز سپر خود کرده اند و با فازهای مختلف پوچی زندگی،لباس آریستوکراسی رنج را برتن دارند.پولدار بودن با روشنفکر بودن رابطه ی مستقیم پیدا کرده و هرچه شخص پولدارتر باشد او را خوشبخت تر و روشنفکرتر می پندارند
گاهی آدم ها دلگیرند و دلتنگ وآرام میخزند کنج اتاقشان...
وگاهی آنقدر دلتنگ که اگر آدم ها بدانند از نبودن هایشان خجالت میکشند
من هم دلتنگم، دلتنگ کسی که نه آمدنی است و نه رفتنی و نه فراموش شدنی 
و من چه دل بزرگ و سختی دارم که مدت هاست پای نبودن هایش مانده ام ....اما ،اما ،ای کاش بداند که چقدر سخت است ...
غذا که می خورم به یکباره یادش می افتم 
بغض می کنم با همان لقمه ی در دهانم ...
اشک های دانه درشت در چشمانم جمع می شوند ...همه به 
من نگاه میکنند ولی خودم ر
 گروه تاسیساتی یزد تهویه آماده ارائه خدمات پس از فروش تعمیرات و سرویس دهی انواع محصولات پکیچ رادیاتور و  پیگیری سریع مشکلات در خدمت شما هموطنان عزیز  می باشد.
عیب یابی پکیج دیواری:
عیب یابی پکیج -شوفاژ دیواری -تعمیر پکیج-Wall-hung boilers
  علت اینکه فشار آب در مدار گرمایش افت پیدا می کند. 
 ۱- وجود نشتی در مدار گرمایش
۲- وجود هوا در مدار گرمایش
 علت آب مصرفی پکیج دچار نوسانات می شود :
۱- زیاد بودن ارتفاع شعله
۲- پایین آمدن دقت NTC مصرفی
۳- استفاده همزمان

پولدار بودن خیلی خوبه ولی نه به هر قیمتی؛ثروت یه چیز انحصاری نیست برکتی که به ثروتمند داده شده و اون مسئول توزیع عادلانشه.خدایان ثروت جهان موقع رفتن یه پاپاسی هم نبردن.پس لطفن حرص نزنیم، حق کسی رو نخوریم و بابت دوزار سر هم دیگه رو زیر اب نکنین.ثروت برای به اشتراک گذاشتن سعادت و شادمانیه.
هیچکس در این جهان یک ارزن بیش از روزی مقررش نمی تونه بخوره.
هزار سال هم که زنده باشیم چشم برهم زدنی بیش نیست.وقتی دارید ظلم می کنید و از توانایی هاتون به به
محبوبم!دور تا دور یاد تو را پاییز گرفته. بحران نبودن تو آشکار شده. کاش می‌توانستم تنهایی‌ام را بیاورم کنارِ تنهایی شما. پاییز به پهلویِ یاد شما نشسته و خیره شده به دور دست‌ها، به روزگاری کبود.من همه چیز را باور می‌کنم جز اینکه پاییز رد شود و روزگار بی‌تو بهار شود. یکی می‌گفت تو را دیده‌اند توده‌ای ابر شده‌ای و می‌خواهی بباری. یکی می‌گفت تو را دیده‌اند که ماه شده‌ای و دور از ما در آنجای آسمانی.ای بادهای شرقی بر روزهای من بوزید که پاییز ب
بله، مسئله دقیقا همین ست. پریود شدن یه درده، پریود نشدن هم یه درد دیگه ست!
شایدم چون کلی روز پشت سر هم روزه گرفتم بدنم قاطی کرده و داره تلافی می‌کنه.
اون روزایی که توو عربستان از درد می‌پیچیدم به خودم و گریه می‌کردم و کلی هم ناراحت بودم، واقعا فکر نمی‌کردم یه روز اینجوری بدبختانه منتظرش بشینم و هی دعا کنم دردش شروع بشه!

[ تمام متن اسپویل است ] 

میدانی، وقتی به هیتکلیف بارها و بارها نگاه کردم، تازه احساس کردم نکند تو هیتکلیف باشی و من کتی. هیتکلیفی که تنها گناهش ارباب‌زاده نبودن است. و کتی‌ای که با وجود ملکه‌ی قلعه‌ی قلب هیتکلیف بودن، وقتی به شانه‌هایش تکیه میدهد، هنوز به رقص و آواز لینتن‌ها فکر میکند، قلبش برای هیتکلیف می‌ تپد و برق چشمانش را زندگی‌ای مثل بقیه‌ی آدم‌ها گرفته است. اما تو مثل بقیه نبودی هیتکلیف، پس چطور ممکن بود برای کاترین زندگی‌ای مث
مردها به عشق که مبتلا میشوند ترسو می شوند...
از آینده می ترسند،
از کسی که بهتر از آنها باشد،
از کسی که حرف زدن را بهتر بلد باشد،
از کسی که جیبش پر پول تر باشد،
از کسی که یکهو از راه برسد و حرفی را که آنها یک عمر دل دل کردند برای گفتنش بی هیچ مکثی بگوید...
برای همین دور می شوند،سرد میشوند، سخت می شوند
و محکوم به عاشق نبودن، به بی وفایی، به بی احساسی...
زنها ولی وقتی دچار کسی می شوند؛
دل شیر پیدا می کنند و می شوند مرد جنگ...
میجنگند؛
با کسانی که نمیخواهن
همیشه به خاطر سختیای زندگی ناراحت بودم بودن و نبودن پدر ومادرم همیشه بود ولی من دلم به لحظه های بودنشون خوش بود حالا میترسم اگر همین بودن هم نباشه من از تنهایی میترسم راهی بلد نیستم برای فرار هیچ راهی احساس میکنم وسط یه منطقه ناامنم یه جایی مثل فضا که از هر طرف سنگ به طرفم پرتاب میشه با شتاب و من بعضیا رو رد میکنم و بعضی بهم میخورن و لهم میکنن مادرم امرزو از مرگ میگفت دوست داشتم بگم حالا که بعد از چندین سال اومدی و موندی بزار یه مدت باشی بعد از
مامان می گفت خیلی تحت تاثیر بقیه ای! نبودم اونقدر... ولی بعدش رسیدم به جایی که شدم. خیلی!
حالا می فهمم یعنی چی تحت تاثیر بقیه بودن یا نبودن.
اینکه تغییر فکرت از دلت باشه، نه از بیرون. :)
احساس refine شدگی(!) دارم! واضح شدنِ یه بعدِ به ظاهر معلوم.
با تمام وجود فهمیدنِ اونچه نمی خوام، که بله. از تجربه ی سخت میاد.
دلایل مختلفی وجود داره برای غمگین بودن الانم... مثلا فیزیک و گسسته بلد نبودن... یه عالمه تستِ نزده و درسِ نخونده برا فردا... سر درد... کم خوابی... دست و پا چلفتی بازی که در آوردم... دندونپزشکی... 4 تا امتحان تو یه روز و روز قبلش تا 4:15 مدرسه بودن... نامهربونی یه دسته ادم بی مغز عوضی... اما همش یه پس گردنی می زنم به خودم میگم خاک تو اون سرت، هنوز اولشه. باید به خودم قول بدم حداقل ناراحت نباشم. ولی اخه مگه میشه؟ مث مشاورا که بهشون میگی "استرس دارم" میگن "استرس ن

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها